Przestrzeń kompleksowych rozwiązań.

DYNAXO to miejsce, w którym pasja spotyka się z precyzją, a rozwój z konsekwencją działania. To tutaj rodzą się pomysły, które przybierają realny kształt.

Dzieje firmy DYNAXO to historia rodziny Jolanty i Stanisława Nowaków. W 1980 roku inżynier i konstruktor Stanisław Nowak, dysponując wspólnie z żoną zgromadzonym kapitałem, postanowił zrealizować swoje marzenie o zbudowaniu silnego przedsiębiorstwa. DYNAXO jest nadal firmą rodzinną, w której pracują aż trzy pokolenia. Ponad czterdzieści lat doświadczenia, wykwalifikowany zespół, a także precyzyjny system zarządzania zaowocowały powstaniem firmy o mocnych fundamentach, której głównymi obszarami działania są: rynek energetyczny, rynek telekomunikacyjny i elektroniczny.

Koncentrując się na rzetelnej obsłudze Klientów, przygotowaliśmy organizację do współpracy z globalnymi Klientami i innymi firmami. Ofertę DYNAXO kierujemy do takich segmentów rynku jak: energetyka, telekomunikacja i elektronika, wentylacje – klimatyzacje- wymiana ciepła, AGD, budownictwo, przemysł medyczny, przemysł meblowy i POS.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań technologicznych w zakresie obróbki plastycznej blach stalowych, aluminiowych i nierdzewnych zajmujemy się produkcją różnego rodzaju wyrobów gotowych według indywidualnych projektów i potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy również producentem gazowych płyt ceramicznych, które zostały przez nas opatentowane i są innowacyjnym rozwiązaniem na skalę światową.

Dążąc do ciągłego doskonalenia oraz realizując konsekwentnie strategię firmy, wyodrębniliśmy w naszej strukturze organizacyjnej własne Biuro Rozwoju, wspomagane przez Biuro Techniczne, zatrudniając w nim m.in. specjalistów z dziedzin informatyki, technologii czy mechatroniki. Obecnie DYNAXO to zespół ponad 120 wykwalifikowanych pracowników, hale produkcyjne o powierzchni 3300 mkw., 570 mkw. hal magazynowych, budynek administracyjny o powierzchni 1000 mkw. oraz 12 ha gruntu na kolejne inwestycje. Posiadamy również kompletne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, laboratorium badawcze.

DYNAXO to marka powołana w celu zaspokajania potrzeb Klientów w sposób profesjonalny i kompleksowy. Jesteśmy symbolem najwyższej jakości, co potwierdza funkcjonowanie firmy w oparciu o certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001-2015.

ZOBACZ TAKŻE:

Szeroka oferta wysokiej jakości usług

więcej