Od wizji do misji

Połączenie prawdziwej pasji z precyzyjnie określonymi założeniami dla podejmowanej działalności bez wątpienia prowadzi do stworzenia wyjątkowej wizji. Jej podstawą w wypadku Dynaxo jest umacnianie ugruntowanej pozycji sprawdzonego dostawcy kompleksowych rozwiązań technicznych dla renomowanych marek, a także rozwijanie pozycji rzetelnego producenta gazowych płyt ceramicznych. Konsekwentna realizacja takiego zadania wymaga poczucia odpowiedzialności, wysokiej kultury biznesowej, jak również odważnego spojrzenia w przyszłość. Te trzy cechy pozwalają nam dostarczać naszym klientom produktów i usług najwyższej jakości.

 

Od misji do strategii

 • Przez rozszerzanie i nieustanną dywersyfikację portfela branżowego klientów rozwijamy nasze doświadczenie i wiedzę w celu zagwarantowania wszechstronnej oferty.
 • Przez współpracę z rzetelnymi i wykwalifikowanymi dostawcami zapewniamy profesjonalne podejście na każdym etapie podejmowanych działań.
 • Przez stałe monitorowanie poziomu zadowolenia naszych klientów dążymy do doskonałości, by sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
 • Przez podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników stajemy się w pełni kompetentnym i zaufanym partnerem w biznesie.

 

Nasza wartość – satysfakcja klientów

 • Odpowiedzialność wobec naszych klientów zobowiązuje nas do zapewniania najwyższej możliwej jakości, terminowej realizacji zamówień oraz obniżania kosztów wytwarzania dla maksymalnej konkurencyjności cenowej.
 • Pragniemy, by nasze produkty oraz usługi nie tylko były odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania i wymagania. Dążymy do tego, by przewidywać potrzeby, generować unikalne wartości, jak również utrzymać wysoką pozycję specjalisty w obszarze projektowania i produkcji wyrobów metalowych.

 

Nasza siła – uznanie pracowników

 • Odpowiedzialność wobec naszych pracowników obliguje nas do indywidualnego i godnego podejścia obejmującego sprawiedliwe wynagrodzenie, równe dla wszystkich szanse zatrudnienia, doskonalenia i awansu zawodowego oraz absolutne bezpieczeństwo oraz komfort pracy.
 • Etyczne zarządzanie opieramy na partnerstwie, tworzeniu demokratycznego środowiska pracy, w którym decyzje podejmowane są w oparciu o konsensus oraz dialogu z naszymi pracownikami jak również na wynagrodzeniu adekwatnym do wiedzy i umiejętności, jakimi dysponują zatrudnieni przez nas fachowcy.

 

Nasza przyszłość – zrównoważony rozwój 

 • Odpowiedzialność za utrzymanie działalności na wysokim poziomie motywuje nas do szczególnej dbałości o środowisko naturalne oraz ochronę środowiska pracy.
 • Zaangażowanie przekuwamy w dążenie do innowacyjnych rozwiązań i eksperymenty technologiczne, które uczą nas zarówno racjonalnie oceniać sukcesy, jak i płacić za popełnione błędy.
 • Wierzymy w moc inwestycji, dlatego nieustannie poszerzamy swój warsztat o nowe maszyny, urządzenia i nowe obiekty będące zarówno gwarancją obecnego zysku jak i zabezpieczeniem na przyszłość.
 • Propagujemy wśród naszych pracowników pasję do sportu, zdrowego trybu życia oraz przestrzeganie zasad fair play.