Cięcie laserowe

W szerokiej ofercie DYNAXO znajdują się profesjonalne usługi z zakresu cięcia laserowego blach stalowych, ocynkowanych, aluminiowych oraz nierdzewnych. Specjalna konstrukcja naszych wycinarek zapewnia najwyższą precyzję cięcia. Dysponujemy wycinarkami pracującymi zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami pozwalającymi uzyskać wysoką jakość krawędzi po cięciu. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów wdrażamy nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na optymalizację procesów i zwiększanie naszej wydajności.

więcej

Wykrawanie na prasach rewolwerowcyh

Nasza firma świadczy również usługi w zakresie wykrawania blach przy zastosowaniu nowoczesnych pras rewolwerowych. Technologia automatycznych obrotowych stacji narzędziowych pozwala zapewnić wysoką wydajność oraz oferuje dużą elastyczność i możliwość łączenia procesów wykrawania, kształtowania i gwintowania.

więcej

Gięcie blach na automacie gnącym oraz krawędziarkach sterowanych numerycznie

W zakresie obróbki plastycznej blach oferujemy również precyzyjne gięcie za pomocą nowoczesnych krawędziarek CNC, umożliwiających gięcie blach o różnej długości z najwyższą dokładnością. Dzięki procesowi kształtowania blach oferujemy naszym klientom możliwość wykonania rożnego rodzaju obudów przeznaczonych do szerokiego zakresu urządzeń.

więcej

Wykrawanie, tłoczenie i gięcie na prasach mimośrodowych i hydraulicznych

Ponadto, zajmujemy się tłoczeniem i wykrawaniem blach na prasach mimośrodowych i hydraulicznej, które pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych operacji na małych i większych elementach cechujących się wysoką seryjnością. Sercem tej technologii jest dedykowanie oprzyrządowanie, które pozwala nadać wymagany kształt detalu przy zachowaniu wymiarów i tolerancji wynikających z dokumentacji klienta.

więcej

Spawanie i zgrzewanie punktowe

W drodze ciągłego doskonalenia procesów obróbki metalu, wyspecjalizowaliśmy się również w spawaniu metodami TIG, MIG i MAG. Pierwsza prowadzi do uzyskania najwyższej jakości spoin w stalach cienkich -niestopowych i niskostopowych, stalach nierdzewnych i innych stalach wysokostopowych oraz w blachach aluminiowych. Metody MIG i MAG przeznaczone są do spawania grubszych materiałów, takich jak blachy, kształtowniki, pręty, rury oraz inne materiały konstrukcyjne.

więcej

Malowanie proszkowe

Uzupełnienie naszej oferty stanowi własna malarnia proszkowa. Nowoczesny sprzęt oraz duże doświadczenie specjalistów pozwalają nam zapewnić w tym zakresie najwyższy poziom usług.

więcej

Pozostałe usługi

W ramach kompleksowej oferty oraz w celu zabezpieczenia wszystkich potrzeb naszych klientów oferujemy również procesy dodatkowe.

więcej

DYNAXO to miejsce, w którym pasja spotyka się z precyzją, a rozwój z konsekwencją działania.
To tutaj rodzą się pomysły, które przybierają realny kształt.

więcej o nas