Każdą firmę tworzą ludzie

Od początku naszej działalności kierujemy się zasadą nieocenionego potencjału, jakim dla firmy są ludzie. Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra specjalistów odpowiedzialnych za jakość oferowanych produktów i usług oraz za precyzyjny system zarządzania.

“Dynaxo to polska firma rodzinna z korporacyjnym drylem. Najwyższe wartości, które czerpiemy z siły rodziny i doświadczenia z firm globalnych przenieśliśmy na grunt biznesowy.”

Małgorzata Brzóska-Nowak & Paweł Nowak
prezesi zarządu

ZARZĄD

Mądre i strategiczne zarządzanie to podstawa sukcesu firmy DYNAXO. Dlatego zespół tworzą ludzie, dla których praca jest niewyczerpalnym źródłem motywacji i satysfakcji.

Stanisław Nowak
Założyciel Firmy,
Doradca Zarządu


+48 67 25 44 500

Absolwent Politechniki Poznańskiej Wydziału Budowy Maszyn z 1964 roku. Po studiach odbył trzyletni staż w firmie SHL (producent motocykli, części karoseryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego) w Kielcach. W latach 1968 – 1969 pracował w Odlewni Żeliwa HCP w Śremie, a w latach 1970 – 1979 w Fabryce Kuchni aktualnie Amica Wronki S.A. na stanowisku Głównego Konstruktora. W 1980 roku założył firmę Stanmet-Nowak s.c., natomiast w 1993 roku wprowadził do firmy jako wspólnika swojego syna Pawła Nowaka. W 2003 roku firma została przekształcona w Spółkę z o.o. pod nazwą DYNAXO. W 2011 roku przekazał zarządzanie i swoje udziały w firmie następnemu pokoleniu. Obecnie jest Doradcą Zarządu w firmie wspierając ją swoją przedsiębiorczością, inicjatywą i doświadczeniem.

Realizuje swoje kolejne marzenia i pasje związane z podróżowaniem po Europie samochodem, zwiedza zagubione i mniej znane zakątki świata, poznając życie tubylców. Jego dewizą są słowa: nic nie muszę.

Małgorzata Brzóska-Nowak
Prezes Zarządu


+48 67 25 44 500

Absolwentka Politechniki Poznańskiej Wydziału Technologii Chemicznej. Ponadto ukończyła Podyplomowe Studia Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Podyplomowe Studia Psychologii Zarządzania oraz Podyplomowe Studia Inwestycji Kapitałowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Przez dziesięć lat pracowała w międzynarodowym koncernie farmaceutycznym MSD Polska, gdzie podejmując liczne wyzwania i projekty  była awansowana na stanowisko managera. Posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu, sprzedaży, coachingu, prowadzeniu szkoleń zdobyte poprzez pracę w firmie globalnej. Z DYNAXO związana z przerwami od dwudziestu czterech lat. Twórcza i kreatywna. Swoim działaniem nadaje nowy kształt firmie, która jako nowoczesne przedsiębiorstwo realizuje wizję zrównoważonego rozwoju.

Interesuje się psychologią biznesu, zdrowym stylem życia i designem. Czyta i podróżuje.

Paweł Nowak
Prezes Zarządu


+48 67 25 44 500

Absolwent Politechniki Poznańskiej, Wydziału Technologii Chemicznej oraz stypendysta Ecole d’Application des Hauts Polymères w Strasburgu. Ponadto ukończył Podyplomowe Studia Analizy Ekonomicznej i Controllingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od najmłodszych lat związany z DYNAXO. Na co dzień pasjonat tego co nowe, nieodkryte i nieoczywiste. Wierzy w potęgę ludzkiego umysłu wspartą najnowszą technologią.

Wolny czas spędza aktywnie z rodziną lub refleksyjnie z książkami.

Stanisław Szyling
doradca zarządu ds. badań i rozwoju


+48 696 417 708

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Elektrycznym oraz podyplomowych studiów na Politechnice Warszawskiej na kierunku Zapis Magnetyczny. Swoją drogę zawodową rozwijał od 1967 roku, gdzie jako pracownik Zakładów Radiowych DIORA, zdobył stanowisko szefa biura projektowego. W latach 1998 – 2005 pracował w firmie Gwarmet, a później – jako konstruktor i szef biura konstrukcyjnego zajmującego się gazowymi urządzeniami grzewczymi – w założonej spółce SOLGAZ. Od 2006 roku związany z DYNAXO na stanowisku szefa biura rozwoju.

Pasjonat nowych rozwiązań technologicznych, miłośnik lotniarstwa i elektroniki.

 

Przemysław Konenc
Dyrektor zarządzający/prokurent


+48 600 398 773

Absolwent Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania, Wydziału Inżynierii Zarządzania w Poznaniu. Z firmą DYNAXO związany od 1999 roku. Przez 20 lat pracował na stanowisku Szefa Kontroli Jakości / Pełnomocnika ds. ISO. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego i jest odpowiedzialny za realizację celów, planów i określonej przez Zarząd strategii.

Agata Ignatowicz
dyrektor sprzedaży DSM/prokurent


+48 882 135 090

Absolwentka Politechniki Koszalińskiej na Wydziale Mechanicznym o specjalności Zarządzanie i Marketing Przemysłowy. Ukończyła także studia podyplomowe na UE w Poznaniu na kierunku Zarządzanie Sprzedażą. Z firmą DYNAXO związana od 2012, początkowo pracowała na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży, dziś pełni funkcje Kierownika Sprzedaży i zarządza tym obszarem. Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą przemysłową i metalową na rynku B2B.

Bardzo dobrze zorganizowana, umiejętnie rozwiązuje napotkane problemy i skutecznie dąży do realizacji wyznaczonych celów.

MENADŻEROWIE

Naszą kadrę menadżerów tworzą ludzie dbający o najwyższą wydajność i skuteczność pracy. To dzięki nim nasz zespół składa się z ludzi zaangażowanych i zmotywowanych do ciągłego doskonalenia profilu firmy.

Katarzyna Mazurek – Dymek 
kierownik działu finansowo-księgowego


+48 735 049 581

Absolwentka Wyższej  Szkoły Bankowej w Poznaniu  Studiów Magisterskich na kierunku Rachunkowość i Finanse. Od 2010 roku związana z rachunkowością. Swoje doświadczenie zdobywała w firmach rachunkowo-księgowych Carlsberg Accounting Shared Services Sp. z o. o. oraz Genpact Service Poland Sp. z o.o. w Poznaniu. Posiada certyfikat III stopnia Głównego Księgowego ze Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Pracę w Dynaxo rozpoczęła w 2018 roku na stanowisku specjalisty ds. księgowości, a w marcu 2020 objęła stanowisko starszego specjalisty ds. księgowości, koordynatora działu finansowo-księgowego.

Obecnie kierownik działu finansowo-księgowego.

Wolny czas spędza aktywnie z mężem i dziećmi na wycieczkach krajoznawczych.

Rafał Hawryszkiewicz
Kierownik Produkcji


+48 604 118 856

Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu – kierunek: Zarządzenie, specjalność: Logistyka oraz podyplomowych studiów zakończonych tytułem Menadżer Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Od 1998 roku związany z firmą DYNAXO. Obecnie Kierownik Działu Produkcji oraz Inspektor ds. BHP. Na co dzień odpowiedzialny za planowanie i proces produkcji oraz efekt końcowy pracy zespołu. To on czuwa nad bezpiecznymi i ergonomicznymi warunkami pracy.

Prywatnie szczęśliwy mąż i tata dwójki dzieci, który wprost przepada za rodzinnym spędzaniem czasu, najlepiej aktywnie.

Marcin Muchyński
kierownik badań i rozwoju


+48 600 891 902

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie na Wydziale Mechatroniki. Z Dynaxo związany od 2010 roku. Konstruktor i technolog odpowiedzialny za gazowe płyty ceramiczne DynaCook, obecnie na stanowisku kierownika działu badań i rozwoju.

Miłośnik elektroniki, programowania i nowych technologii. Szczęśliwy mąż i ojciec. W wolnym czasie pływa kajakiem, jeździ na rowerze, a gdy pogoda nie dopisuje zajmuje się modelarstwem.

Bartosz Sulicki
kierownik działu technicznego


+48 735 936 090

Absolwent Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn. Pracę w DYNAXO rozpoczął w 2007 roku na stanowisku specjalisty ds. technologii i konstrukcji, był odpowiedzialny za obsługę techniczną kluczowych Klientów firmy. Od 2017 roku kieruje pracami Działu Technicznego oraz wspiera Dział Utrzymania Ruchu.

Zwolennik aktywnego spędzania czasu ze swoją rodziną: Żoną i dwójką Dzieci. Miłośnik caravaningu, wycieczek rowerowych i spływów kajakowych.

Szymon Kurasz
kierownik zakupów i logistyki


+48 606 256 819

Absolwent Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania, Wydziału Inżynierii Zarządzania w Poznaniu specjalizacja: Logistyka.

Z firmą DYNAXO w dziale logistyki związany od 2008 roku. Doświadczenie zdobywał na każdym ze stanowisk w tym dziale. Wcześniej zawodowo związany z firmą produkującą wyroby w segmencie AGD.

Obecnie kierownik zakupów i logistyki. Jest odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie procesów zakupowych oraz magazynowych.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. W wolnym czasie majsterkuje oraz pielęgnuje ogród.

Magdalena Kowalczyk
Office Manager


+48 67 25 44 500

Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Instytutu Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Wydziale Nauk Społecznych, na kierunku Politologia. Podyplomowo ukończyła zarządzanie nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej. Od 14 lat związana z sektorem finansowym, doświadczenie zdobywając w takich firmach jak: Brytyjsko-Polskie Towarzystwo Finansowe WBK CU, BROKERHAUS Sp. z o.o. czy Dom Maklerski BZ WBK S.A. Do zespołu DYNAXO dołączyła w 2014 roku jako osoba odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie i organizację codziennej działalności administracyjno-biurowej firmy.

Wolny czas najchętniej spędza na rowerze, z mężem i synami.

 

Miłosz Ganska
kierownik kontroli jakości / pełnomocnik ds. ISO


+48 696 433 239

Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Inżynierii Mechanicznej, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Ukończył również Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na Wydziale Melioracji i Inżynierii Środowiska. Od początku kariery zawodowej związany z branżą przemysłową. Pracę w Dynaxo rozpoczął w 2015 roku na stanowisku Specjalista ds. Jakości, dziś pełni funkcję Kierownika Kontroli Jakości / Pełnomocnika ds. ISO.

Prywatnie miłośnik aktywnego spędzania czasu, wycieczek górskich i trekkingu. Zapalony fan kolarstwa i miłośnik dwóch kółek, uwielbiający spędzać każdą wolną chwilę na przemierzaniu na rowerze polskich szos.

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Odpowiedzialni za kontakty z Klientami, zorientowani na ich potrzeby, z doskonałą znajomością rynku i jego zmieniających się trendów – profesjonaliści w każdym calu.

Joanna Paradiuk-Dura
key account manager


+48 608 026 019

Absolwentka Wyższej  Szkoły Bankowej w Poznaniu  Studiów Magisterskich na kierunku Finanse i Bankowość, specjalność:  Finanse Międzynarodowe. Swoje doświadczenie zdobywała w firmie transportowej, w dziale analiz i rozliczeń. Od 2011 roku związana z DYNAXO.

Miłośniczka długich rowerowych eskapad.

Aneta Kubiak
specjalista ds. sprzedaży


+48 532 354 202

Absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ponadto ukończyła studia podyplomowe WSL Poznań – kierunek Zarządzanie Środowiskowe w Przedsiębiorstwach. Doświadczenie w branży przemysłowej zdobyła w firmie produkującej artykuły dla rolnictwa. Z Dynaxo związana od 2016 roku

Amatorka literatury kryminalnej oraz rowerowych wojaży. Uwielbia eksperymentować w kuchni.

Honorata Fijak-Nowak
key account manager


+48 734 212 706

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na Kierunku Biotechnologia, specjalność: Biotechnologia w produkcji zwierzęcej. Od ponad 10 lat związana z branżą przemysłową. Doświadczenie zdobywała zarówno w sektorach sprzedaży i jakości, jak i optymalizacji kosztów produkcji.
Ceni ciągły rozwój, dlatego w poszukiwaniu nowych wyzwań – w 2019 roku dołączyła do zespołu DYNAXO.
Wolny czas najchętniej spędza na wypiekaniu domowego chleba oraz z rodziną w zaciszu przydomowego ogrodu.

Martyna Kaźmierczak
młodsza specjalistka ds. sprzedaży


+48 882 684 549

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Handel Międzynarodowy i studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Ekonomia. Swoje doświadczenie zdobywała w dziale sprzedaży w firmie z branży poligraficznej. Od 2022 roku związana z DYNAXO.

Miłośniczka zwierząt i muzyki.

Piotr kęsy
doradca produktu Dynacook


+48 538 614 009

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu, gdzie uzyskał dyplom magistra. Posiada długoletnie doświadczenie w pracy w działach sprzedaży firm związanych z branżą reklamową, a od 2010 prowadzi własną działalność Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marccato Piotr Kęsy. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziale sprzedaży, negocjacyjne oraz w budowaniu stałych relacji. 

Jest zwolennikiem zdrowego stylu życia. Wolny czas spędza z rodziną oraz poświęca się swoim pasjom.  Miłośnik podróży motocyklowych i ćwiczeń kettlebell.

Szeroka oferta wysokiej jakości usług

więcej

DYNAXO to miejsce, w którym pasja spotyka się z precyzją, a rozwój z konsekwencją działania.
To tutaj rodzą się pomysły, które przybierają realny kształt.

więcej o nas